Vít Skála - Březový háj

Olej na plátně, 65x65 cm, signováno vlevo dole, rám.

1357. Březový háj
Dražba ukončena:24.09.2014 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč