Vít Skála - Na pastvě

Olej na kartonu, 24x21 cm, signováno vlevo dole Vít Skála, rám, pasparta, zaskleno.

1883, Praha - 1967, Terezín
Žák pražské akademie (1899-1906; prof. Pirner). Pochází z malířské rodiny. Krajinář a figuralista. Namaloval mnoho studií ze Slovenska. Věnoval se také loutkovému divadlu. Vystavoval zejména u nás a na Slovensku.

3825. Na pastvě
Dražba ukončena:28.01.2016 20:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč