Vít Skála - Česání jablek před chalupou

Olej na kartonu. 25x31 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

39888. Česání jablek před chalupou
Dražba ukončena:29.01.2020 21:20:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 300 Kč