Vít Skála - Chalupa v horách

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

92412. Chalupa v horách
Dražba ukončena:26.03.2023 21:29:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč