Vít Skála - Letní den

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozena.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

22335. Letní den
Dražba ukončena:26.09.2018 19:06:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč