Vít Skála - Lovětínská rokle

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 49x35 cm. Signováno vlevo dole Vít Skála. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

47306. Lovětínská rokle
Dražba ukončena:29.07.2020 21:54:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč