Vít Skála - Stromy ve stráni

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 34x24 cm. Signováno vpravo dole Vít Skála. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883, Praha - 1967, Terezín

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

300805. Stromy ve stráni
Dražba ukončena:14.09.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč