V.  Mašek - Pod skálou

Olej na plátně, 36x22 cm, signováno vpravo dole V. Mašek, rám.

4013. Pod skálou
Dražba ukončena:30.03.2016 21:10:17
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:31 000 Kč