Olej na plátně, 77x43 cm. Signováno vlevo dole K.V. Mašek. Rám polychromovaný.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.
Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.