Karel Vítězslav Mašek - Hospodyně

Olej na plátně, 77x43 cm. Signováno vlevo dole K.V. Mašek. Rám polychromovaný.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.

Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

29582. Hospodyně
Dražba ukončena:27.03.2019 20:32:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč