Kombinovaná technika, 60x56 cm. Signováno vpravo dole V. Mašek. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 68 cm
o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.
Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.