Karel Vítězslav Mašek - Letní radovánky

Kombinovaná technika, 60x56 cm. Signováno vpravo dole V. Mašek. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.

Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
107033. Letní radovánky
Dražba ukončena:13.12.2023 22:26:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč