Karel Vítězslav Mašek - Návrh obálky na Arabesky a humoresky

Akvarel, 32x24 cm. Signováno vpravo uprostřed V. Mašek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.

Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

45294. Návrh obálky na Arabesky a humoresky
Dražba ukončena:28.05.2020 19:04:15
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč