Akvarel, 32x24 cm. Signováno vpravo uprostřed V. Mašek. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.
Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.