Karel Vítězslav Mašek - Podzim v horách

Olej na plátně, 80x30 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Dílo pochází z rodiny autora. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: Narozen 1.9.1865 v Komořanech u Prahy, zemřel 24.7.1927 v Praze.

Malíř, architekt a ilustrátor, vysokoškolský pedagog.
Pseudonym: Vítězslav Karel Mašek
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440 000 Kč.

16556. Podzim v horách
Dražba ukončena:28.02.2018 18:43:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč