Kniha 36x25 cm. Celkem obsahuje 8 leptů - všechny signovány tužkou Eva Hašková. 115 stran. Výtisk 20/200. Vydala Lyra Pragensis 1976. Ruční papír. Dvojlisty volně sešité, vložené v papírových deskách. Původní kartonový obal.
Pozn.: Kartonový obal mírně poškozen.