Vítězslav Nezval, Eva Hašková - Valérie a týden divů

Kniha 36x25 cm. Celkem obsahuje 8 leptů - všechny signovány tužkou Eva Hašková. 115 stran. Výtisk 20/200. Vydala Lyra Pragensis 1976. Ruční papír. Dvojlisty volně sešité, vložené v papírových deskách. Původní kartonový obal.

Pozn.: Kartonový obal mírně poškozen.

Vítězslav Nezval, Eva Hašková
68154. Valérie a týden divů
Dražba ukončena:10.11.2021 23:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč