Vlad Novik - Kampa

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole Vlad Novik. Rám.

Pozn.: Přiložen nákupní certifikát z galerie.

37879. Kampa
Dražba ukončena:27.11.2019 19:35:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč