Vlad Novik - Zámecké schody

Olej na plátně, 100x65 cm. Signováno vpravo dole Vlad Novik. Rám.

Pozn.: Přiložen nákupní certifikát z galerie.

37888. Zámecké schody
Dražba ukončena:27.11.2019 19:44:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč