Vláďa Novák - Cesta u rybníka

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Láďa Novák 1945. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

25207. Cesta u rybníka
Dražba ukončena:29.11.2018 19:03:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč