Vladimír Hroch - Kytice v modrém džbánku

Olej na plátně, 80x52 cm, signováno vlevo dole V. Hroch 1941, rám.

1907, Praha
Soukromě studoval u Ferdinanda Engelmüllera (1923-1925). Dále studia na AVU (1925-1932; prof. Ot. Nejedlý). Studijně vycestoval do Paříže, na Korsiku, do Mnichova i Berlína. Malíř krajin i květinových zátiší.

4397. Kytice v modrém džbánku
Dražba ukončena:31.03.2016 22:23:17
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč