Vladimír Hroch - Loďky

Olej na sololitu, 37x47 cm, signováno vlevo dole Hroch, rám.

1907, Praha
Soukromě studoval u Ferdinanda Engelmüllera (1923-1925). Dále studia na AVU (1925-1932; prof. Ot. Nejedlý). Studijně vycestoval do Paříže, na Korsiku, do Mnichova i Berlína. Malíř krajin i květinových zátiší.

Pozn.: Rám poškozen.

5963. Loďky
Dražba ukončena:26.10.2016 21:34:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč