Vladimír Albrecht

305760. Slaměnky

popis: Olej na plátně, 47x44 cm. Signováno vpravo dole Albrecht 1981. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 06.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč