Vladimír Andrle - Alej

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole A.V. Nerámováno.

o autorovi: Studoval Hollarovu výtvarnou školu v Praze. Pracoval v kultuře a po r. 1989 se věnoval starožitnostem až do roku 2018. Kromě malířství se zabývá astrologií a historií.

47457. Alej
Dražba ukončena:30.07.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč