Vladimír Cidlinský - Protiklady

Monotyp, 43x32 cm. Signováno dole uprostřed Cidlinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1934 – 2013
Malíř, grafik. Studoval na PedF UK výtvarný obor u C. Boudy a K. Lidického a na VŠUP v Praze. Maloval pohledy na krajinu rodného Benešovska a květinová zátiší. Pozornost věnoval také litografii. Své pocity a názory zpracovával formou poetické abstrakce.

21698. Protiklady
Dražba ukončena:19.09.2018 18:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 24.05.2018 8:34:04 831