Vladimír Cidlinský

21698. Protiklady

popis: Monotyp, 43x32 cm. Signováno dole uprostřed Cidlinský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2018 18:25:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 24.05.2018 8:34:04 831