Vladimír Fuka - Zima za vsí

Olej na kartonu, 30x42 cm, signováno vpravo dole V. Fuka, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1927 – 1977
Malíř, grafik, ilustrátor, autor objektů. Studoval na Státní škole grafické v Praze a na AVU v Praze u V. Rady a O. Nejedlého. V 60. letech emigroval do USA, v následujících období pracoval jako ilustrátor a grafik pro různá zahraniční nakladatelství, včetně ČR. Byl členem SVU Mánes. Jeho díla jsou součástí sbírek významných českých galerií a muzeí.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 100 000 Kč.

8986. Zima za vsí
Dražba ukončena:30.03.2017 20:38:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč