Vladimír Gažovič - Zběratělova vášeň II

Litografie, 4x 13x12 cm. Signováno tužkou uprostřed Vl. Gažovič 1986. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1939
Slovenský grafik a ilustrátor.

Vladimír Gažovič
154255. Zběratělova vášeň II
Zbývá:27 dnů, 13 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 1:17:47 17068