Vladimír Gide - Barevná abstrakce

Kombinovaná technika, 60x40 cm. Signováno vpravo dole tužkou Gido. Nerámováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

31075. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:24.04.2019 21:59:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč