Vladimír Gide - Čarodějka

Olej na plátně, 163x74 cm. Signováno vpravo dole V. Gide - Žid 88. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

32612. Čarodějka
Dražba ukončena:30.05.2019 19:47:50
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč