Vladimír Gide - Potok v lese

Olej na plátně, 39x49 cm. Signováno vpravo dole tužkou W. Žid 1975. Olištováno.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

30947. Potok v lese
Dražba ukončena:24.04.2019 20:01:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 500 Kč