Vladimír Gide - Večerní setkání

Olej na plátně, 29x51 cm. Signováno vpravo dole V. Gide. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč

36660. Večerní setkání
Dražba ukončena:31.10.2019 19:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 31.10.2019 17:29:40 5990
600 Kč 30.10.2019 22:46:11 841