Olej na plátně, 40x89 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1904 - 1986 Narozen v Malšovicích. Studoval v Hradci Králové na odborné škole pro umělecké zpracování kovů a dále na pražské AVU u prof. Nejedlého.