Vladimír Havlic

49100. Muzikanti

popis: Olej na plátně, 71x51 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havlic 1972. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1944. Studoval UMPRUM u prof. Muziky.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:34:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 8 500 Kč