Vladimír Havlic

49100. Muzikanti

popis: Olej na plátně, 71x51 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havlic 1972. Rámováno.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1944. Studoval UMPRUM u prof. Muziky.

dražba ukončena: 30.09.2020 19:41:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 65 000 Kč