Vladimír Havlic - Pohádka

Litografie 2/18, 35x26 cm. Signováno vpravo dole Vladimír Havlic 1984. Volný list.

o autorovi: 1944 – 2004
Malíř, sochař, grafik, publicista. Studoval Střední odbornou školu výtvarnou v Praze a VŠUP v Praze u prof. Muziky. Vedle malby a sochařství se věnoval loutkářské tvorbě a novinářské ilustraci. Žil a pracoval v Plzni, vyvíjel zde rozsáhlou kulturně politickou a publikační činnost, založil grafickou dílnu ČFVU v Plzni.

24496. Pohádka
Dražba ukončena:15.11.2018 19:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.11.2018 18:35:55 710