Akvarel, 31x43 cm. Signováno vpravo dole V. Hendrych. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1928 - 2018