Vladimír Hendrych - Kounov v Orlických horách

Akvarel, 31x43 cm. Signováno vpravo dole V. Hendrych. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti autora.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1928 - 2018

108621. Kounov v Orlických horách
Dražba ukončena:07.01.2024 20:13:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč