Vladimír Hendrych - Střechy na předměstí

Olej na sololitu, 36x47 cm. Signováno vlevo dole Hendrych. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1928 - 2018

113101. Střechy na předměstí
Dražba ukončena:17.03.2024 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč