Vladimír Hroch - Havelské tržiště

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x36 cm. Signováno vlevo dole i vpravo dole V. Hroch. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

33688. Havelské tržiště
Dražba ukončena:26.06.2019 19:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč