Vladimír Hroch - Holešovický přístav - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 80x120 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

62574. Holešovický přístav - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2021 20:39:41
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč