Vladimír Hroch - Luční kvítí ve váze

Olej na plátně, 95x63 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

68763. Luční kvítí ve váze
Dražba ukončena:24.11.2021 22:20:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč