Vladimír Hroch - Pohled na město

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch 1961. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek a razítka.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

78877. Pohled na město
Dražba ukončena:29.06.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč