Vladimír Hroch - Stavení u vody

Akvarel, 30x43 cm, signováno vpravo dole V. Hroch, pasparta.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

16132. Stavení u vody
Dražba ukončena:14.02.2018 21:38:06
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 000 Kč