Vladimír Hroch - Zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 37x56 cm. Signováno vpravo dole V. Hroch. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1907 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 85 000 Kč.

33754. Zátiší
Dražba ukončena:26.06.2019 19:54:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč