Vladimír Jelínek - Brázdy

Olej na plátně, 75x78 cm. Signováno vpravo dole V. Jelínek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934
Narodil se v Žižicích u Slaného. Studoval sklářství v Kamenickém Šenově a UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě se věnuje hlavně sklu, ale také malbě a grafice.Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách jak doma tak v zahraničí.

32606. Brázdy
Dražba ukončena:30.05.2019 19:37:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč