Olej na plátně, 75x78 cm. Signováno vpravo dole V. Jelínek. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1934
Narodil se v Žižicích u Slaného. Studoval sklářství v Kamenickém Šenově a UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě se věnuje hlavně sklu, ale také malbě a grafice.Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách jak doma tak v zahraničí.