Vladimír Jelínek

51752. Brázdy

popis: Olej na plátně, 75x78 cm. Signováno vpravo dole V. Jelínek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934
Narodil se v Žižicích u Slaného. Studoval sklářství v Kamenickém Šenově a UMPRUM u prof. Kaplického. Ve své tvorbě se věnuje hlavně sklu, ale také malbě a grafice.Jeho díla jsou zastoupena ve sbírkách jak doma tak v zahraničí.

dražba ukončena: 28.10.2020 22:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč