Vladimír Jiránek - Bob a Bobek a věnec

Nejdelší strana: 28 cm

Kombinovaná technika na ultrafánu, 18x24 cm. Nesignováno. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám a sklo mírně poškozeno.

o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.

154067. Bob a Bobek a věnec
Zbývá:26 dnů, 13 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč