Vladimír Jiránek - Konvolut 2 kreseb Vladimíra Jiránka

Pozn.: Dílo pochází z rodinné pozůstalosti Vladimíra Jiránka.

2x kresba, 30x41 cm a 31x42 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1938 - 2012
Narodil se v Hradci Králové. Působil jako kreslíř, ilustrátor a režisér animovaných filmů. Po roce 1990 se věnoval také politické karikatuře.

114323. Konvolut 2 kreseb Vladimíra Jiránka
Dražba ukončena:25.04.2024 21:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč