Vladimír Julius Antoš

52831. Podzimní nálada

popis: Olej na plátně, 97x97 cm. Signováno vpravo dole Antoš. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - ?
narodil se v Kostelci na Hané. Malířství studoval ve Vídni.

dražba ukončena: 25.11.2020 21:57:45

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč