Vladimír Komárek - Konvolut 4 prací Vladimíra Komárka

Litografie, rozměry od: 20x15 cm do 20x30 cm, všechny signována, paspartovány, zaskleny.

1928, Hořensko u Semil - 2002, Jilemnice
Žák Odborné sklářské školy v Železném Brodě (1945-1946; prof. M. Janků), poté žák AVU (1946-1948; prof. K. Štipl). Studia uzavřel na VŠUP v
Praze (1948-1953). Věnuje se malbě a volné grafice. Do námětu svých témat využívá stůl, dveře, hodiny, zrcadlo, okno a petrolejku. Tvůrce řady ex libris a ilustrací. Uspořádal přes 200 samostatných výstav.

3534. Konvolut 4 prací Vladimíra Komárka
Dražba ukončena:27.01.2016 19:40:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč