Vladimír Komárek, Vojtěch Sedláček - Soubor čtyř prací

1) Hrozny - Suchá jehla, signováno dole uprostřed V. Komárek 85, 22x30 cm, pasparta, zaskleno.
2) Anděl - Litografie, signováno vpravo dole V. Komárek 95, 30x19,5 cm, 12/200, rám, pasparta, zaskleno.
3) Návštěva - Litografie, signováno vpravo dole Vojt. Sedláček 48, 21x15 cm, rám, pasparta, zaskleno.
4) Stromy v poli - Litografie, 12,5x18 cm, signatura vpravo dole nečitelná, 12/200, pasparta, zaskleno.

Vladimír Komárek
1928, Hořensko u Semil - 2002, Jilemnice
Žák Odborné sklářské školy v Železném Brodě (1945-1946; prof. M. Janků), poté žák AVU (1946-1948; prof. K. Štipl). Studia uzavřel na VŠUP v
Praze (1948-1953). Věnuje se malbě a volné grafice. Do námětu svých témat využívá stůl, dveře, hodiny, zrcadlo, okno a petrolejku. Tvůrce řady ex libris a ilustrací. Uspořádal přes 200 samostatných výstav.

Vojtěch Sedláček
1892, Libčany u Hradce Králové - 1973, Praha

Vladimír Komárek, Vojtěch Sedláček
2133. Soubor čtyř prací
Dražba ukončena:26.03.2015 22:01:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč