Vladimír Komárek

52392. Alej

popis: Suchá jehla, 29x37 cm. Číslováno 13/50. Signováno vpravo dole V. Komárek 66. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 22:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč