Vladimír Komárek - Hlavy

Olej na kartonu, 13x12 cm, signováno vlevo dole Vlad. Komárek. Nerámováno.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč.

87698. Hlavy
Dražba ukončena:14.12.2022 21:47:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč