Vladimír Komárek - Jeviště

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole V. Komárek. Rámováno.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

76188. Jeviště
Dražba ukončena:28.04.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:100 000 Kč