Vladimír Komárek - Konvolut 15 litografií Vladimíra Komárka

15x litografie od 11x7,5 cm do 14x10 cm.  Všechny signovány. Volné listy.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 215 000 Kč

105904. Konvolut 15 litografií Vladimíra Komárka
Dražba ukončena:19.11.2023 21:15:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč