Vladimír Komárek - Konvolut 3 grafických prací

2x dřevoryt, 1x lept, od 14x9 cm do 15x16 cm. Signovány dole uprostřed tužkou V. Komárek. 2x rám, sklo, 1x volný list v paspartě.

Pozn.: Pasparta poškozena.

o autorovi: 1928 - 2002

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

153463. Konvolut 3 grafických prací
Zbývá:8 dnů, 18 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč