2x dřevoryt, 1x lept, od 14x9 cm do 15x16 cm. Signovány dole uprostřed tužkou V. Komárek. 2x rám, sklo, 1x volný list v paspartě.
Pozn.: Pasparta poškozena.
o autorovi: 1928 - 2002
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč